CS 1.6 siųstis lietuviškai | cs 1.6 download
COUNTER-STRIKE 1.6 Setup .EXE COUNTER-STRIKE 1.6 MW2 Edition setup (.exe) XTCS Counter-Strike 1.6 Final release (setup direct) CS 1.6 Original (Full Install) 
Counter-Strike 1.6 Lithuanian Edition
2024

Counter-Strike 1.6 nemokamas žaidimo atsisiuntimas lietuviškai

Ar esate kada žaidęs Counter-Strike 1.6? Tai nuostabi pirmojo asmens taktinė šaudyklė sukurta Valve kompanijos 2001 metais. Šiandien mes suteikiame galimybę savo lankytojams atsisiųsti CS 1.6 visiškai nemokamai! Tai padarysite mūsų svetainėje vos kelių mygtukų paspaudimu ir visa tai nemokamai bei be virusų!

CS 1.6 Lithuanian Edition

Siųstis CS 1.6 iš mūsų svetainės gali kiekvienas norintis žaidėjas. Nesvarbu kokio amžiaus, tačiau manoma, jog patiks kiekvienam. Ši šaudyklė pasižymi ypač paprastomis grafikomis, kurioms nereikalingas itin galingas kompiuteris ar jo komponentai. Visiškai švari Non-Steam CS 1.6 žaidimo versija, kuri tikrai jus nustebins bei leist pasimėgauti teikiamais malonumais. Didžiausi to malonumai yra ypač geri Counter-Strike 1.6 serveriai. Juose begalės skirtingų bei savotiškai įdomiu modifikacijų, kurios šį gan seną žaidimą modernizuoja iki šių dienų. Įsitikinkite patys tiesiog atsisiųsdami šį genialų FPS žaidimą visiškai nemokamai jau dabar!

Siųstis CS 1.6

Siųstis CS 1.6 labai paprasta. Counter-Strike taktinės šaudyklės atsisiuntimui reikalingas interneto ryšys bei įrenginys su Windows operacine sistema. Windows versija įtakos visiškai neturi, nes žaidimas yra ganėtinai senas ir veikia net Windows XP aplinkoje! Žinoma, tam, kad galėtumėte žaisti prisijungus į serverius būtinas anksčiau minėtas interneto tinklo ryšys. Tik turėdami interneto prieigos tašką savo kompiuteryje galėsite patirti ką gali pademonstruoti nuostabūs CS serveriai.
Taip pat veikia ir žaidimo be tinklo režimas, kuomet visiškai be vargo galite praktikuoti savo šaudymo įgūdžius tiesiog prieš kompiuterio valdomus žaidėjus dar kitaip vadinamus Bots.

Išbandykite Counter-Strike žaidimą visiškai nemokamai!

Pasirinkite apačioje pateiktus atsisiuntimo mygtukus bei pradėkite mėgautis šia nuostabia pirmojo asmnes taktine šaudykle. CS 1.6 palyginti senas, tačiau puikiai išsilaikęs ir iš savęs subrendęs žaidimas. Kiekvienas kompiuterinių žaidimų fanas yra girdėjęs ar net žaidęs šį žaidimą, todėl manome, kad privalu nepraleisti progos nemokamai atsisiųsti Counter-Strike 1.6 instaliacinį paketą ir įsidiegti savo kompiuteryje. Pradėkite žaidimą jau šiandien!

Instaliacijos procesas

Atsisiuntę mūsų pateiktą programinį įdiegimo paketą (Counter-Strike_1.6_Original.exe) suraskite kur jis atsisiuntė bei paleiskite diegimo vedlį. Pasirinkite viską pagal save ir pradėkite CS 1.6 įrašymo procesą. Baigus instaliuoti žaidimą savo darbalaukyje ieškokite Counter-Strike 1.6 Lithuanian piktogramos ir paleiskite. Kaip ir daugelis programų, taip ir šio žaidimo piktogramos paleidimas gali iššaukti paklausimą ar tikrai leisti programos veikimą Windows aplinkoje. Spauskite Taip arba Yes (priklausomai nuo operacinės sistemos kalbos nustatymų) ir palaukite kelias sekundes kol žaidimas pasileis. Pagrindiniame meniu rasite pasirinkimus: Pradėti naują žaidimą, Rasti serverius (žaidimas tinkle Internet), Nustatymai bei Išeiti.

Trumpas paaiškinimas apie žaidimo eigą

Couter-Terrorists (liet. Policininkai, Anti-teroristai) prieš Terrorists (liet. teroristai) kovoja vienas prieš kitą tam tikruose žemėlapiuose su skirtingais tikslais. Vienuose CT komandai teks išvaduoti įkaitus (angl. hostages), o Teroristam apginti, kituose - padėti bombą, o policininkams ją išminuoti. Tačiau kituose serveriuosę tokiuose kaip visi prieš visus (angl. free for all, FFA) kiekvienas kovoja pats už save nepriklausomai nuo komandos, kurią pasirinko žaidėjas prisijungęs į serverį. Tokie serveriai dažniausiai veikia su prisikėlimu po mirties (žaidimo terminas: respawn, csdm, deathmatch) ir yra skirti savo įgūdžiams tobulinti arba tiesiog smagiai praleisti laiką žaidime. Neišsigąskite, zombiai realaus pasaulio nepuola, tačiau susidursite ir su Zombių apokalipsės modifikacijų serveriais, kurie tikrai paliks jums didelį įspūdį apie šią šaudyklę. Beje, yra ir daug daugiau kitokių serverio modų, tačiau norėdami palikti intrigą paliksime neatskleidę ir suteiksime jums progą išbandyti bei sužinoti patiems.

 

CS 1.6 Lietuviska versija


Copyright © 2024 OriginalCS16.com
HTML sitemap
XML sitemap


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Links:

Counter-Strike 1.6 download

CS 1.6 Server boost

CS 1.6 Original download